| poisonedstrings a întrebat:

Ce parere aveti despre tenesii all star de pe okazii.ro( aia care costa 110 ron sau in jurul asta). Merita sa dai banii pe ei? Sunt originali? Se dezlipesc dupa prima spalare?

Răspuns Câştigător
| MarianAlexandru17 a răspuns:

Fratele meu si-a comandat acum o saptamana tenisi all star, nu sunt originali, ai lui nu are nici sigla, dar pot sa zic ca sunt comozi si nu se dezlipesc la prima spalare. Daca inca ti-a fost de ajutor acest raspuns, poti sa dai funda.