| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Ce parere aveti despre un astfel de proiector? Mi se pare cam ieftin la 49 de lei, pe alte site-uri am gasit cu 150-200. Ati folosit ceva de genul? Este rezistent? Am auzit unii oameni ca dupa cateva zile li s-a stricat.

link : https://www.emag.ro/......DWBJ60BBM/

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Consider că ţine şi de bafta fiecăruia. După cum văd eu pe site este redus de la 379 de lei.Îţi spun şi de ce văd acest proiector ca fiind bun în raport calitate-preţ, pentru reducerea lui.Lumea mai puţin de sărbători mai cumpără proiectoare şi luminiţe din astea.Au fost acum câţiva ani în vogă şi a cumpărat lumea destul de multe.Au cumpărat şi magazinele destul de multe ca să facă faţă cererilor şi cumpărăturilor, iar acum că nu mai cumpără lumea le-au rămas multe pe stoc şi încearcă să le vândă.Îl recomand.
O zi bună şi sper să te ajute răspunsul meu!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Câți bani dai, de atâția ai (cred că așa se zice) Vezi ce putere au cele mai scumpe și ce putere are ăsta - cam de aici rezultă diferența