| myDcg a întrebat:

Ce parere aveti despre www.mydecogift.ro (magazin online de cadouri)? voi cumparati cadouri online sau preferati stilul vechi de a te duce prin magazine?

3 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

Eu zic ma modul clasic e mai bun. Nasa mea prefera sa cumpere online, dar multe lucruri nu au aratat asa cum aratau online (bluza patata cu pix si alte lucruri) Dar eu si mama preferam sa mergem prin magazine, deoarece asa ne ralaxam. Probam, spunem ce ne sta bine, ce nu. Comparam preturi, calitea, etc. Deci prefer sa merg prin magazine. Plus ca asa, prin posta (propia experienta) te pot jefui, asa simplu, taie cutia si iti iau tot ce e in ea.

| xBlueEyes a răspuns:

Eu inca prefer sa merg prin magazine deoarece pot sa si probez hainele pe care le vreau (hainele de pe internet pot avea alta croiala iar marimea M poate fi S etc. funda?

| auras2012c a răspuns:

Cu siguranță stilul nou. în general cumpăr de aici: https://magazindecadouri.ro sunt foarte multe cadouri și frumoase, nu cunosc magazinul respectiv.