| myDcg a întrebat:

Care sunt produsele pe care le-ati cumpara online si pentru care nu ati dori sa pierdeti timp pretios pentru a le cauta prin magazine? Considerati ca obiectele decorative, accesoriile decorative si cadourile pot fi cumparate online de pe un magazin ca www.mydecogift.ro sau preferati sa mergeti in magazin pentru a le cumpara?

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Crezi ca asta e modul ideal de a-ti face reclama?
Si in primul rand, asta e momentul? Cand nu onorati comenzi?

Anunt important!
Datorita unor schimbari importante la interfata site-ului nu vom putea onora comenzile dvs.
Asadar, va rugam sa nu efectuati comenzi in perioada urmatoare.
Multumim pentru intelegere!