| sergiutaker a întrebat:

Ce pareri aveti despre Samsung galaxy Y. Merita banii? Ca vreau sa-l cumpar.

3 răspunsuri:
| piti77 a răspuns:

Eu am telefonul asta si mi-a placut la inceput (cred ca ma incanta mai mult pentru ca a fost primul meu smartphone).
pe parcurs mi-am dat seama ca nu e prea bun. se blocheaza des, tb. sa-l opresc si repornesc iar semnalul este foarte slab. stau in oras si imagineaza-ti ca daca sunt in casa nu am semnal in toate camerele. cand suna tb. sa fug cu el unde stiu ca am acoperire. nu este vb. ca am avut eu ghinon, colegul meu are acelasi telefon si aceleasi probleme. nu te-as sfatui.

| JoeTPU a răspuns:

Da,merita banii, dar ti-as sugera sa mai pui bani si sa-ti iei Samsung Galaxy S Plus!
Asta cher merita banii!
Bafta, de tine depinde acum! happy

| Dolyta a răspuns (pentru piti77):

Si eu am acelasi telefon. nici eu nu prea am semnal, dar am crezut ca e din cauza la cartela. in rest e bun telefonul.