| XxlovexX a întrebat:

Hey! nu stiu ce sa fac... vreau sa imi cumpar un samsung galaxy S 2 si nu stiu daca merita banii
cei care aveti imi puteti spune cum lucreaza?

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Detin acest telefon si sunt foarte multumit de el:
-are camera pe ambele parti dar cel mai bine pentru poze este sa faci cu cea de pe spate.cea din fata cam ies naspa
-poti sa rulezi aplicatii dar am intalnit unele aplicatii care nu rulau fulscreen dar foarte putine
-difuzorul se aude tare; are acel efect de stereo
-jocurile merg foarte bine; nu am vazut nici un frameuri
-ruleaza filme hd foarte bine dar cel mai bine e sa rulezi un film de pe calculator ca diferentele sunt aproape mici chiar ineistente
-filmeaza destul de bine dar daca misti destul de des telefonul o sa te ameteasca cand vezi clipul filmat dar este ok spre foarte bine

5 răspunsuri:
| XxlovexX explică:

Woow multumesc!

| DonCafe a răspuns:

Am avut Iphone 4 si am trecut la galaxy s2 chiar in urma cu cateva saptamani si pot sa zic ca a meritat daca te duce bugetul e cea mai buna alegere asta daca nu preferi Applewinking

| DonCafe a răspuns:

Am avut iphone4 si am trecut la S2 chiar in urma cu cateva saptamani si pot sa zic ca a meritat, daca te duce bugetul asta e cea mai buna alegerewinking

| andraanamaria98 a răspuns:

E cel mai tare telefon posibil. ti-l recomand cu incredere

| alishaany a răspuns:

Eu una am avut nu m-a tinut decat 3 saptamani. meniul e usor.dar daca lucrezi mai mult pe el se blocheaza.