| NoNameHeeiii a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S5? Isi merita banii? Va rog pareri mai detaliate.

6 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Nu, crede-ma..Este exact la fel ca S4 numai ca ii mai mare.S3 e cel mai bun. Sfatul meu.

| Anonim0078965 a răspuns:

Am eu.Eu zic ca isi merista banii. Adica pozele ies perfecte pentru ca are o camera de 16. In plus este mult mai rezistent. Rezista chiar daca e lasat in ploaie.

| NoNameHeeiii explică (pentru Anonim0078965):

Si gen peste cateva luni o sa mai scada pretul?

| Anonim0078965 a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Pretul deja a scazut da cand ti-am dat raspunsul.http://www.okazii.ro/......a162555157 Deci daca vei cauta vei gasi si mai ieftin si ma gandesc ca de craciun vor fi si oferte si il vor mai reduce la pret.

| Anonim0078965 a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Daca il vrei dintr-un magazin si sa fie sigilat du-te la germanos, Orange, cosmote nu are importanta unde si inereseaza-te, big grin

| BlueLove0000 a răspuns:

Pai este un telefon foarte bun si foarte performant din toate punctele de vedere, camera, procesor, nu are lag, muzica se aude foarte bine, este foarte bun si pentru jocuri, chiar isi merita banii
http://bit.ly/WXlQX0