| justU a întrebat:

Ce parfum barbatesc imi recomandati pentru un buget de 100-120 lei?

5 răspunsuri:
| 3333333 a răspuns:

Giordanni, e in jur de 90-100 lei, dar parfumul Million miroase super frumos, bineinteles, pretul este peste 250 de lei.winking

| CoquineNoire a răspuns:

Depinde de magazin, la bugetul ala gasesti parfumuri super la 30 ml sau 50 ml.
recomand Moschino Forever si Million de la Paco Rabanne.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Gaseste un parfum rusesc.
Din intamplare cand am intrat sa-ti raspund la intrebare mi-a aparut o reclama cu parfumuri, iti dau link-ul:
http://carespot.ro/parfumuri/?gclid=CNTI5vHp0LsCFcVX3godjBgANw

| laura1999 a răspuns:

Bruno Banani- Magic Man miroase extraordinar si e la pretul pe care il doresti!