| codrin53i37 a întrebat:

Un parfum barbatesc mai tineresc? buget in jur de 250 lei

4 răspunsuri:
| TantiLizica a răspuns:

Recomand parfumele de la Zara, costa in jur de 69 de lei pana in 129 lei pentru 100ml. Au un miros mai "scump" și țin destul de bine pentru prețul lor, mai ales dacă te dai pe haine. Dacă nu ai opțiunea sa le miroși în magazin și totuși dorești să achiziționezi unul, poți intra pe https://www.fragrantica.com/ și să cauți numele parfumului dorit pentru a-ți face o idee despre cum miroase.

| codrin53i37 explică (pentru TantiLizica):

Eu ma gandeam la versace eros e ok?

| TantiLizica a răspuns (pentru codrin53i37):

Versace au parfumuri stridente, mai ales eros care este un parfum puternic folosit mai mult pentru ieșirile noapte si nici într-un caz la scoala/job.

| codrin53i37 explică (pentru TantiLizica):

Versace Dylan Blue?