| foricmarinaiuliana a întrebat:

Ce parfumuri preferati?

19 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

BlackXS, Paco Rabanne si Pur Blanca, Avon happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La momentul respectiv, Black Star :X:X.

| User a răspuns:

Dolce cabanabatting eyelashes

| andy_3925 a răspuns:

Versace, Giorgio Armani si Diorkiss

| viotm a răspuns:

Fire & ice si giordani de la oriflame, pur blanca de la avon si Nina Ricci - (mar rosu)

| Paris a răspuns:

Black xs de la Paco Rabanne si Flora de la gucci, deocamdata

Răspuns utilizator avertizat
| Ramina a răspuns:

Summer White. Pur Blanca. B. U. Gucci. Dolce &Gabbana. astea imi plac cel mai mult. love struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aproape 45 de parfumuri:X dintre care unul e preferat:d se numeste Poeme love struck

| sonia_9016 a răspuns:

Mie imi place dolce & gabana the one

| ruxybelle a răspuns:

Multee ////

| ramonaky25 a răspuns:

Dolce&Gabbana-l'eau the one(cel argintiu)
Escada-Magnetism
Dior-J'adore

| Malvina24 a răspuns:

Gucci by gocci+ Perceive!

| Orannginna a răspuns:

In general cele care contin mosc. Dolce&Gabbana light blue. love struck

| craciunitza_7057 a răspuns:

Imi plac cele dulci mai ales cu miros de zahar ars sau fructe dar si cele fresh cu note petioase sunt prea multe ca sa dau nume si oscilez mereu de la unul la altul

| mistikk a răspuns:

Pai chanson d`eau, chalou, joy ride, caldion, federico, noeme, citylights, pretaporte

| andreutz a răspuns:

Davidoff cool water, gucci envy, armani code, cartier pasha, paco rabanne ultraviolet, bvlgari aqua...si cam atat. astea sunt in top, restul nu prea conteaza.

| Șttefania a răspuns:

Dolce Cadana, Purblanca, Little Princess