| anonim_4396 a întrebat:

Ce reviste de fotografie pot gasi in Iasi?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim exact ce anume doresti, ce reviste cauti? Ce fotografii poze vrei sa vezi? Sunt multe reviste in magazine de la ziarele sau programele tv care au poze pana la reviste Elle, deci tu stii ce reviste vrei si ce poze te intereseaza sa vezi.

| Standt a răspuns:

In general cele nationale, daca chioscul de ziare are contract si le distribuie. Eu de exemplu, citeam ceva ce in orasul meu (si nu e mic) nu mai apare. Dar se tipareste. Cand calatoresc o vad prin alte locuri. Dar nu merita sa cumpar un numar din 10-15.
Plimba-te pe la diferite chioscuri de ziare si vezi ce gasesti.

| Davidmuresan a răspuns:

Am eu cu doamna mama ta