| bybydeny a întrebat:

Ce sa-i iau mamei de 8 martie?

9 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Incearca ceva original,mamele intodeauna apreciaza ceva facut de tine,dar nu numai.
Un buchet de flori, ar fi ideal si pe primul loc, daca vrei sa ii mai cumperi ceva.Este foarte colorat,vesel si ii da mamei tale senzatia aceea ca primvara a venit, foarte dragut.
Daca nu ai multi bani la dispozitie, incearca buchetul de flori si ceva...o oja thinking
Ei i-am luat anul trecut un buchet de flori si un set de parfum cu deodorant.Nici nu aveam idee de altceva thinking
Succes!

| Zac a răspuns:

Poti sa ii iei un buchet de flor, un lant de aur, o felicitare si daca vrei o ciocolata. Fundita?

| Simona a răspuns:

Flori
bomboane
felicitari
dragoste
respect
apreciere

:X

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Buna intrebarelaughingthinking

| JeffHardy2011 a răspuns:

Consider ca cel mai de efect cadou e un ghiveci cu flori naturale! Nu e prea costisitor, si mama va fi foarte incantata de cate ori o va ingrijii!

| KaTtY a răspuns:

Un buchet de flori, un parfum
sau ceva facut de tine
ce crezi tu ca o sa-i placa

| Amaliutss a răspuns:

Pai...iai un trandafir...sh o bluza sau 2 sh o cutie de ciocolata(sha stii ca eu cand eram mai mik am intrebat'o pe mama ce isi doreshte de 8 martie sh a zis ca nimic daca are toata familia langa ea,dar na cred ca toate mamele zic ashta, dar trebuie sa iei sh uh un cadou, o mik atenti)cred ca te'am ajutatbig grin:X

| purplerainbow a răspuns:

Buna! Pai eu i-am luat anul trecut mamei, un buchetel de flori, specifice primaverii si o pereche de cercei. Poti sa ii iei o bratara sau un lantisor, sau poti sa ii faci ceva chiar tu, si cu siguranta va aprecia foarte mult acel lucru si il va pastra pentru totdeauna, stiind ca te-ai chinuit pentru a il face! Sper ca te-am ajutat!

| anika_5993 a răspuns:

Pai ii poti da un trandafir rosu, o felicitare, un pupic, gestul conteaza.