| AlexandraDL a întrebat:

Ce sa ii fac iubitului meu cadou de Crăciun, vreau sa fie ceva special care sa il uimească,?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Gandeste-te ce i-ar placea cel mai mult.Cateva sugestii: un ceas, o bricheta inscriptionata cu initialele tale(in caz ca e fumator)/sau lantisor; un puloveras dragut(daca nu chiar un set:manusi fular, caciulita ...ca tot e sezonul iernii)batting eyelashesun maimutzoi de plus, daca e mai copilaros; o bratara
https://www.tpu.ro/......e-craciun/

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Un ceas de mana sau un pulovar cu renii sau un halat de baie sau ceva din origamii ca sa fie mai special.

| munteanuionvictor a răspuns:

Un tort cu dedicație.