| NoName0x0 a întrebat:

Heii! Ce cadou mai special sa ii iau iubitului meu de Craciun? Mentionez ca eu am 23 de ani si el 24 si locuim impreuna. Dupa cum am mai zis vreau sa ii iau ceva "special" sau, de ce nu, sa fac ceva special, in spiritul Craciunului... Idei?

Răspuns Câştigător
| unomulet a răspuns:

Imbraca-te in Craciunita, fa ceva foarte bun de mancare-ce-i place lui cel mai tare, creaza o atmosfera placuta si curata in casa, pune sub pom un pachet mare - poate fi un cadou micut simbolic - un bilet pentru vacanta?! dar impachetat in multe cutii, sa arate enorm, colinda-l si apoi cere-i sa -ti recite poezii daca vrea sa continui ca un Mos Craciun care daruieste cadouri.

| NoName0x0 explică (pentru unomulet):

Perfect! Ideea ta imbina utilul cu placutul!

| unomulet a răspuns (pentru unomulet):

Sincer...as veni si eu sa vad ce efect are! Multumesc pentru fundita!

| unomulet a răspuns (pentru NoName0x0):

Sincer...as veni si eu sa vad ce efect are! Multumesc pentru fundita!

| NoName0x0 explică (pentru unomulet):

E meritul tau, n.ai dc sa-mi multumesti! Din pacate pentru tine nu se poate laughing)

5 răspunsuri:
| mohi789 a răspuns:

Aparatele de masaj Colia.Care

Aparatele de masaj Colia îl vor scăpa de oboseală şi de stresul acumulat în timpul zilei. Prin tehnica de masaj Shiatsu, aparatele de masaj Colia pun în mișcare muşchii, astfel sărbatoritul va avea parte de un masaj eficient oriunde şi oricând.

Un cadou util şi mereu binevenit

cadouri pentru el de craciunAccesorii bauturi: pahare cu picior inalt sau o cutie accesorii pentru vin; in functie de cat de pretentios e barbatul tau si cat de tare vrei sa-l impresionezi exista o gama variata de accesorii pe piata, de la halbe de bere pana la globuri pamantesti tip bar.

Noi va uram sa aveti incredere in voi! Voi stiti mai bine ce cadou de Craciun isi doreste barbatul iubit decat no