| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poarta in aceasta iarna (imbracaminte si incaltaminte)?

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De obicei ce s-a purtat si anul trecut

| MarianWLF a răspuns:

Costum de baie draga laughing

Răspuns utilizator avertizat
| PunchLove a răspuns:

Anul asta sunt la moda fularele cu model in zig-zag si culoarea iernii este un soi de verde smarald, o combinatie de albastru si verde. Tommy Hilfiger ii spune Winter Jade culorii respective, insa toti designerii mari au culoarea asta in colectiile de iarna 2013-2014.
Uite aici un exemplu de culoare Winter Jade
http://www.eastside.ro/pulover-dama-tommy-hilfiger-winter-jade.html

| Moldovan_Yonnel_1995 a răspuns:

Doamne ce mai intrebari pui, ma ce s-ar putea purta, decat haine groase sa nu iti incgete p.a

| Razvan0 a răspuns:

Normal laughing