| deeuh a întrebat:

Cam ce se poarta in acest sozon toamna-iarna? Ma refer la imbracaminte sh incaltaminte, accesorii. etc.( vreau poze.big grin)

fundytza! 1

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Anul acesta se poartă blugii strămți și cei cu turul lăsat, cămăși mai largi, hanorace colorate, sacouri mai lungi in carouri, skatarii, teneșii, Uggs, jambierele, cizmulițe și căciuli din acelea mai lăsate în spate.
Iar culorile sunt verde, maro, cărămiziu, crem.

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Intra pe divahair.ro este un portal bine documentat, o sa gasesti raspuns la toate intrebarile tale.