| Csnuu a întrebat:

Ce site de articole pirotehnice este legit și nu mă trezesc cu poliția la ușă?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Niciuna.

| relian a răspuns:

In RO este ilegal sa dai cu artificii si petarde, de orice fel si in orice loc.
Ai voie cu artificii, daca stii cele gen betisoare, ceva gen bete de chibrit laughing cam atit, mai mult nu ai voie, este ilegal.

Deja vau strins aia rau de tot, nu arme de nici un fel, nici lama de cuter mnu ai voie sa ai asupra ta., de esti prins, poti avea probleme mari.
Deci nu arme de foc, nu cutite, nu lame, nimic ascutit laughing nu petarde, nu artificii de astea cu praf de pusca, totu e deja interzis laughing se pregatesc tilhari de lucruri grele de tot laughing se pare ca urmeazxa sa vina timpuri f grele pentru romani si RO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara artificii de pe site-uri cunoscute! Nu cred ca mai poti da cu artificii ca a trecut Revelionul! Poate de Boboteaza

| vodka020202020 a răspuns:

Happy nation rolling on the floor
cauta pe google maps artifiicii de vânzare și vor apărea magazine care au și site-uri