| littledevil4ever a întrebat:

Ce site-uri românești știți cu haine în genul Zaful, Missguided, Romwe, Shein, etc. Știu că sunt câteva site-uri care vând produse de la ei, doar că nu le găsesc.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asos si fashion up sunt super ok, ai transport gratuit de la o suma decenta, si nici nu stii ca-s din alta tara cu toate ca stai aprox o saptamana sa vina, in rest e ca si de pe un site romanesc.
Ar mai fi eventual Fashion days si answear din Romania.

| anamariarot a răspuns:

Pe damia.ro cred că au produse de pe site-urile astea, dar mai găsești haine ok și pe bonprix, miniprix(dacă ai răbdare să cauți printr-o mulțime de haine urâte, chiar ai șanse să găsești unele super frumușele la prețuri decente).