| DarKMetSuke a întrebat:

Ce skateboarduri ieftine sa imi iau sad))

Răspuns Câştigător
| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Iti zic eu niste skateboarduri daca vrei niste skateboarduri care sa te tina putin adica (5-6 luni sau mai putin costa 30-40lei)

unu bun si ieftin este de vreo 60-70 de lei asta-i maxim

si daca vreau unu de firma ii intre 100-120lei

cele ieftine nu de firma la gasesti la real si la mai multe magazine dar acum nu cred ca se gasecsc ca vine iarna

iar cele scumpe iti dai seama ca are embleme si ca nu are niste foli pe spate cu imagini sis mai scumpe

FUNDA

1 răspuns:
| MihaelaMykydutza a răspuns:

Nu stiu du-te la magazine si intreaba