| SroSro a întrebat:

Se gasesc Skateboarduri in CarreFour, Cora?

Răspuns Câştigător
| Reyskate99 a răspuns:

Hey man vreau sa iti spun ca desi is, nu iti lua.is de proasta calitate si eu abia am reusit sa dau un ollie in juma de an cu un rco.deci daca vrei ceva ca lumea ia-ti din skateshopuri sau de pe skateshopuri de pe net.cu toate ca is mai scumpe, is mult mai bune. daca mai ai o neintelegere id-u meu ii rey_skate99@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Patty99 a răspuns:

Da

| Alecsandri a răspuns:

Da se gasesc in toate hipermarketurile la articole sportive. Sigur gasesti in astea doua