| djalex123 a întrebat:

Ce spuneti despre moda pantalonilor cu "curul lasat"

7 răspunsuri:
| Aaavil a răspuns:

Depinde de pantaloni, deja a devenit un stil si exista niste firme care fac niste design-uri specifice ca sa ii porti mai jos.
Dar este absurd sa porti pantaloni normali extrem de jos, nu arata nici bine si nu stau bine pe tine nici cu 2 curele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal nu-mi plac. Dar, gusturile nu se discuta!

| soraluisatan a răspuns:

Mie sincer nu imi plac, mi se par de prost gust. zici ca tocmai ai facut pe tine cand porti pantalonii aceiastraight face

| AlexiaD a răspuns:

laughing
Stii de unde vine moda asta,nu? Pe vremea cand persoanele de culoare neagra erau chinuite,in puscarie, acestia se spanzurau cu bretelele de la pantaloni, de aceea li s-au dat pantaloni cu turul lasat.

| andreeandreei a răspuns:

Sunt foarte tari atata timp cat ai picioarele lungi si o silueta adegvata...

| kill4fun_1118 a răspuns:

SuperTare

| Alina_Loredana_Groza_1987 a răspuns:

Eu am auzit ca gay purtau asa ceva ca sa se diferentieze intre cceilalti oameni