| Pavel_Alexandra_1998_WmHO a întrebat:

Imi spuneti ce e la moda acum?
Dau funda...

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Toamna asta se poarta culori inchise cum ar fi rosu caramiziu,violet inchis,albastru inchis,negru, gri si poti sa asortezi cu ceva, niste blugi albastrii dar un albastru inchis, iar blugii sa fie slim(mulati). Si se poarta hainele largi in stilul mai hippie, dar daca vrei sa fii mai swaggie trebuie sa incerci tot ce-i mulat pe corp si cu animal printwinking
O seara faina! Fundita?

3 răspunsuri:
| Tequilllla a răspuns:

La moda acum sunt hainele lejere elegante...
-Se poarta culorile inchise (dar nu negru tot)
In mare sper ca ai inteles : Uite o poza: http://inesjunqueira.com/......erao-2013/