| calinut1 a întrebat:

Ce tableta buna imi recomandati ( sa fie buna totusi nu tablete facute pe vapor laughing )? ( pret maxim 850 lei)

11 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Vrei ceva sigur cu garantie pana la 4 ani? Ia de la eMAG. http://bit.ly/1sGkhI3

Răspuns utilizator avertizat
| MyGoodLife a răspuns:

E-boda Revo R80. Eu o am si e mega buna

| secretsecret11 a răspuns:

Incearca una Samsung de pe eMAG
Sunt foarte bune! happy

| calinut1 explică (pentru secretsecret11):

Pai da da care model sunt o gramada

| secretsecret11 a răspuns (pentru calinut1):

Ce iti place

| PopAlex19 a răspuns:

Samsung GalaxyTab3 7"

| calinut1 explică (pentru PopAlex19):

Asa ma gandeam si eu sau acest model : Samsung Galaxy Tab 3 8.0 T310 16GB Android 4.2 Black. dar intreb poate e ceva mai bun la acest pret

| calinut1 explică (pentru PopAlex19):

Asa ma gandeam si eu sau acest model Samsung Galaxy Tab 3 8.0 T310 16GB Android 4.2 Black, dar poate cine stie cineva stie ceva mai bun la pretul care am spus