doiny
| doiny a întrebat:

Ce telefon mobil imi recomandati sa-mi cumpar?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Exista telefoane mobile si exista Nokia. Eu iti recomand cu incredere nokia.are telefoane pentru toate buzunarele si intotdeauna foarte bune!winking Eu am Nokia 6120 Classic si ma declar extrem de multumita!

39 răspunsuri:
| stealthb a răspuns:

Nokia happy E-series pentru conectivitate si fiabilitate, N-series pentru multimedia. Restul pentru general use. Telefoane frumoase si bune sunt si Samsung si unele Sony-Ericsson mai vechi. Vezi 5310

| bianca12maria a răspuns:

Cel mai util este Nokia.Ti-l recomand.

Răspuns utilizator avertizat
| alexthebest2000 a răspuns:

Cumpara un vodafone, cosmote si orange

| alina si florin a răspuns:

May eu iti recomand ca cei de mai jos nokia deoarece
1 este foarte rezistent
2 este un model compatibil
3 nu ustura la buzunar
un telefon care NU il recomand este LG eu am LG kf510 si il am reparat de 4 ori intr un an asa ca cea mai buna varianta este NOKIA

| Sweetllemon a răspuns:

Si eu iti recomand tot nokia. este cea mai buna firma.winking

| hexgirl a răspuns:

Samsung SGhd900i

| denis99 a răspuns:

Nokia x2