| helena_9804 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon mobil si nu vreau sa regret. Ce telefon imi recomandati cu touchscreen si de preferabil si tastatura qwerty? nu foarte scump si sa tina bateria mai mult.mersi

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Touchscreenul are un dezavantaz si e acela ca ii tot dai cu degetul pe ecran si raman urme ceea ce se vede urat...prefer tastatura mai bine. o marca buna e Samsung daca ai vrea ceva bun

| OnutsaXD a răspuns:

Samsung B5310, Samsung B3410
Din punct de vedere al touchului as alege Samsung. Bateria tinde mult din cate stiu eu.

| Floreenofficial a răspuns:

Ia-ti Nokia! sunt cele mai bune si cele mai rezistente telefoane si nu sunt nici scumpe! iti recomand Xpress Music!

| IrinaAndreea a răspuns:

Mie asta imi place mult: http://www.gsm-portal.ro/ro/lg-ks360/ :)

| CristinaCristi a răspuns:

Eu am telefon hello kity touchscreen 2 linii m-a tinut 4 zile iar 5 linii 2 saptamani si umblu o gramada pe el 90 euro

| Abcdefg123 a răspuns:

Samsung Corby txt [ 449 LEI la liber ]
Samsung delphi [ 549. 54 LEI la liber ]
Nokia N97 [ 2006. 85 LEI la liber ]
Alcatel OT-800 [ 120 $ la liber ]
Alcatel OT-707 [ 126 $ la liber ]
Sony Ericsson U8i Vivaz Pro [1 362, 76 RON la liber ]
BalckBerry Torch [ 200 $ ]

Uite :*!
Funda?:X

| Elly007 a răspuns:

LG KP501 il am, til recomandwinking dar trebuie sa stii sa ai grija de el.Samsung Corby [este si cu tastatura qwerty] Nokia 5230 cu touch. Astea doua le are prietenii si sunt chiar bune. Altele mai bunicele nu imi mai vin in minte.:d

| zinsi a răspuns:

Lg ks 360 are tastatura qwerty
si este toucch screen doar atunci cand formezi un numar
e vreo 450-500 de lei
telefonul isi merita banii. e chiar interesant... cel mai mult imi place ca poti sa trimiti smsuri prin bluetooth.deci la scoala e amazing
sa stii ca telefonul asta e numit si telefonul adolescentilor...are ff milte aplicatii super tari.sunt indragostita de telefonul asta