| BloO a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa`mi cumpar? fundita

Răspuns Câştigător
| Andruta a răspuns:

In aceeasi problema sunt si eu... dar eu am vazut p net:
-LG gt 505
-nokia n97
-Nokia x6
Sper sa te fi ajutat! :*

4 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

LG GT405
Samsung Galaxy Spica i5700
ambele sunt la oferta si sunt prea marfa.

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Nokia n95, htc diamond, nokia 8800 sirocco, nokia aeon, nokia x6,
iphone, nokia 6500, lg shine

Sper sa iti placa happy

| AudAlbNegru a răspuns:

HTC nokia gold appleiPhone dar in principiu daca esti fata samsung corby,, sora mea are 10 ani si sia luat samsung corby,, eu telefonul pe care il am este BlackBerry

| :x:-*♥Züzάάά♥:x:-* a răspuns:

Iubita., acum depinde si de bani pe care ii ai la dispozitie pentru a-ti achizitiona un telefon, cele mai bune sunt nokia asta o stii si tu, e am un nokia 5800 xpressmusic acum depinde si gusturile p care tu le ai. pup