| dddddadada a întrebat:

Ce telefon mobil BUN imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung sgh-j150. este cel mai rezistent telefon pe care l-am avut (l-am scapat in apa, l-a calcat o masina, l-am calcat de vreo 3 ori cu bicicleta, si multe altele si a rezistat si inca mai functioneaza)
: Are un design foarte placut si este subtire si stralucitor. poza : ( http://p.gzhls.at/385340.jpg )
Citeste fisierele audio : mp3, aac, ogg, amr, vdj, mid, vaw, mp4
Citeste fisierele video : mp4, 3gp (hq & lq), si undele. avi
Are o camera de 1. 3 mp dar sincer la mine se vede ca la 3 mp si suporta rezolutiile peste 1024 x 768. Este foarte performant si rezistent deci i recomand. si am uitat sa ati spun ca este foarte eftin. funda :d

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aℓida a răspuns:

Nokia 5230 sau Nokia 5800 Xpress music

| JsBeibDOLL a răspuns:

LG KP 500 Cookie sau Smansung Corby

| allyxo a răspuns:

Tot un Samsung iti recomand si eu.Sunt foarte bune, dupa parerea mea.Eu mi-am cumparat de curand un Samsung GT 3550.Il ador.

| aura_1762 a răspuns:

Eu iti recomand un sony ericson sau un samsung

| MadyCooL a răspuns:

Nokia N97! Il am eu, este foarte bun si ti`l recomand din tot sufletul!