| rosiemarie a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar? samsung corby sau samsung wave 525?

Răspuns Câştigător
| DeeA_6936 a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda Samsung wave 525, deoarece este mai bun ca si Samsung corby si nu este asa ce sensibil, in schimb corby se sparge imediat (are o prietena de-a mea si stiu). Funda te rog?

7 răspunsuri:
| Maddalinapunct a răspuns:

Corby

| Mustangfurio a răspuns:

Ei iti recomand Samsung Wave 525, acum, cum vrei, tu iti alegi! happy

Fundita te rog? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Wave 525 happy

| ViLLy_4289 a răspuns:

Corby-ul nu este prea bun d.p.d.v al calitati. Wave-ul dispune de mai multe aplicati si mai mult entarteimentbig grin corby are un prieten si in afara sa navigheze pe net nu face altceva.Corby-ul se misca bine pe netwinking despre wave nu stiu nimic.Nu l-am butonat niciodata.In bani aia mai bine iti iei un Nokia c3 care este foarte bun. Are wi fi aplicatii si in plus e Nokia, adica calitate. Sper sa te fi ajutat. Daca se poate, poate primesc o fundita mersibig grin

| rosiemarie explică:

Villy,eu m-am uitat pe corby-ul prietenei mele si ai dreptate, mie imi place decat culoarea.si in legatura cu c3, aceiasi prietena are si c3 si urasc telefoanele cu tastatura de aia mica qwerty.ms pentru raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am corby am un prieten are wave si e deplorabil...ii tine bateria decat 3 zile (cumparat de 3 luni) o data cu al meu si al meu tine 1 saptamana sau si mai mult si il folosesc mult se aude mai incet al lui pe net merge cam greu...rest aplicati gasesti pentru ambele.

| Kl2uDyA a răspuns:

Samsung Wawe 525!