| Crystyna1050 a întrebat:

Ce telefon sa-mi cumpar lg cookie fresh sau samsung corby?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie parerea mea pentru ca Samsung corby se misca putin mai greu si oricum LG cookie e mai tare pentru ca am si eubig grin

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci uite sfatul meu :Fara Samsung Corby =]]]Se blocheaza si alte chesti idioathe;
Eu iti recomand Lg CoOKIE fRESH big grin. este mult mai "cute" si fain decat corbybatting eyelashes

| virusake a răspuns:

Incearca sa faci un efort pana la Samsung Star. Merita! happy

| ChocaholicBi a răspuns:

Alege LG Cookie Fresh! Corby nu e prea frumos si are o forma urata! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| OnutsaXD a răspuns:

SAmsung corby. Am umblat pe amandoua, corby are 7 luni si merge perfect, iar LG cookie fresh are 1 luna si merge cam incet, trebuie apasat tare pe ecran ( posesorul are mare grije de LG). Bateria la corby tine o saptamana iar la LG tine maxim 3 zile.

| Irinna a răspuns:

Am auzit ca LG`ul nu este bun, dar nici corby`u nu este stralucit
Mai bine alegi corby, zic eu

| Kanpeki a răspuns:

Lg cookie fresh happy

| regina a răspuns:

Lg cookie fresh parca este mai frumoshappy
Desi nu prea sunt bune si se strica destul de repedesad

| Dexteo a răspuns:

Sora mea le are pe amandoua... LG-ul este mult mai bun si mai frumos

| sory_6740 a răspuns:

Lg cookie fresh