| teodora0109 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefonul Samsung Wave 575, este un telefon bun, merita sa il cumpar?

2 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

Da e cool, meritabig grin
Bafta!

| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună!

Da, este destul de bun! E un model mai avansat de Samsung S5230. Are aplicaţii sufieciente pentru un telefon. Facebook-ul, Messenger-ul şi toate astea merg foarte bine.Camera foto e asemănătoare cu cea a telefonului cate ţi l-am spus mai sus.Adică e bună. Şi uite aici câteva detalii despre telefon.Are Wi-fi, multi-touch.Camera foto e de 3, 2 mp si pe lângă astea dispune de GPS. Are un display de 3 pagini care le găseşti numerotate în partea de sus.Are play musical care se aude mai tare decât cum se aude în,, Fişierele mele,, Şi poţi vedea pe net şi imag. cu el.