| rosiemarie a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar? samsung corby sau samsung wave 525?

Răspuns Câştigător
| DeeA_6936 a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda Samsung wave 525, deoarece este mai bun ca si Samsung corby si nu este asa ce sensibil, in schimb corby se sparge imediat (are o prietena de-a mea si stiu). Funda te rog?

7 răspunsuri:
| ViLLy_4289 a răspuns:

Corby-ul nu este prea bun d.p.d.v al calitati. Wave-ul dispune de mai multe aplicati si mai mult entarteimentbig grin corby are un prieten si in afara sa navigheze pe net nu face altceva.Corby-ul se misca bine pe netwinking despre wave nu stiu nimic.Nu l-am butonat niciodata.In bani aia mai bine iti iei un Nokia c3 care este foarte bun. Are wi fi aplicatii si in plus e Nokia, adica calitate. Sper sa te fi ajutat. Daca se poate, poate primesc o fundita mersibig grin

| Maddalinapunct a răspuns:

Corby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Wave 525 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am corby am un prieten are wave si e deplorabil...ii tine bateria decat 3 zile (cumparat de 3 luni) o data cu al meu si al meu tine 1 saptamana sau si mai mult si il folosesc mult se aude mai incet al lui pe net merge cam greu...rest aplicati gasesti pentru ambele.

| Mustangfurio a răspuns:

Ei iti recomand Samsung Wave 525, acum, cum vrei, tu iti alegi! happy

Fundita te rog? happy

| rosiemarie explică:

Villy,eu m-am uitat pe corby-ul prietenei mele si ai dreptate, mie imi place decat culoarea.si in legatura cu c3, aceiasi prietena are si c3 si urasc telefoanele cu tastatura de aia mica qwerty.ms pentru raspuns

| Kl2uDyA a răspuns:

Samsung Wawe 525!