| Andre01122000 a întrebat:

Ce telefon vi se pare mai bun? Va rog nu-mi zice-ti Iphone. Unul mai potrivit la pret si mai bunut.pana acum am avut: LG KS365.

2 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

IPhone nu e cel mai bun telefon. Iti recomand Galaxy S2. E cel mai bun. Si daca vrei ceva mai ieftin, orice telefon cu procesor de minim 1GHz ce ruleaza Android.

| NoriskNofun a răspuns:

Daca vrei un telefon bun si mai accesibil ca si pret iti recomand Galaxy Gio.Are sistem Android si face pozele extrem de bine.Are un design foarte dragut si desi are camera doar de 3 mp face pozele extrem de clare ba chiar mai clare decat telefoanele normale cu camera de 5mphappy