| d33adhya88 a întrebat:

Ce telefon ziceti sa imi iau(sa fie sony ericson si nu scumpe)?
Dar ce parere aveti despre Sony Ericsson Yendo? Este rezistent?

2 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Uite aici sunt mai multe telefoane Sony Ericsson http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones?lc=ro&cc=ro
Sony Ericsson Yendo este super.

| T3qUyLa a răspuns:

Daca te referei cat tine incarcat iti spun eu ca nu te tine mult, asa sunt toate Sony Ericsson-urile, la inceput poate te tine 4-5 zile dar dupa cateva luni 1 an max 1 zi 2