| Ancutss30 a întrebat:

Ce webkinz ma sfatuiti sa imi iau? Funda dk ghiciti ce vreau euhappySi webkinz signature sau lil'kinztongue

8 răspunsuri:
| cssandreea a răspuns:

Iepure, panda sau pisicuta puppy dog eyes

| iuliutzza a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei un catel webkinz, o pisica webkinz, un iepure webkinz dar eu cred ca catel e cea mai buna alegere e mic si scump happy dar depinde ce animalut iti place tie cel mai mult big grin

| twilight98 a răspuns:

Signature

| rockelle75 a răspuns:

Un chiuaua big grin Webkinz signature happy asa am eu e asa frumooos love struck

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| maria_8591 a răspuns:

O caprioara
sa sty ca e scumpa, e 280 lei

| xRos3 a răspuns:

Un tigruu`love struck