| Karol1877 a întrebat:

Ceasurile sunt originale de pe site-ul B&B SHOP?
Ce parere aveti despre ceasurile Fossil?
Ce marca de ceasuri imi recomandati, raport pret-calitate. Mersi!

7 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Sunt ok ceaasurile Fossil, da parca prea are toata lumea laughing)

| JackR a răspuns:

Ai sa razi, dar conform spuselor unui amic care este colectionar de ceasuri, sunt ceasuri rusesti (Buran sau Vostok), care in clasa de pret medie, bat la fund orice Fossil.

Arunca un ochi pe www.watchshop.ro

| Kogaion a răspuns (pentru JackR):

La Buran pot confirma si eu, sunt ceasuri facute in Elvetia, foarte bune!

| JackR a răspuns (pentru Kogaion):

Stii ceva, dar realitatea este ca sunt asamblate in Rusia, dar au mecanismul facut in Elvetia.winking

| relian a răspuns:

Ceasul de la teelfon este de foarte buna calitate laughing. Daca vrei ceas ca podoaba aia e altceva.Calitate la ce anume? Daca e podoaba trebuie doara sa arate frumos zic eu.bine si calitatea materialelor conteaza, fosil de la genti, portmonee a trecut si face si ceasuri laughing dar probabil nu-s facute de ei, Fosil fac chestii din piele, eventual cureaua sa fie facuta de ei, ceasul nu cred laughing

| NLS a răspuns:

Mie îmi plac cele japoneze.
Casio și Seiko in special, dar și Citizen.
Ăștia fac ceasuri, fossil le cumpăra de la un no_name și își pun brandul și curea de piele. La fel orice alt producător ce vinde ceasuri și îmbrăcăminte deopotriva.

| raducanuu a răspuns:

Salut! Iti recomand sa arunci un ochi si pe http://ceasuri-shop.ro. Au preturi foarte ok.