| valentina2728 a întrebat:

Buna, TPU.
ce părere aveți despre site-ul "BONDIE.RO"? este un site pentru ceasuri de dama si barbati…
vreau sa cumpar un ceas de barbati de pe acel site de la Emporio Armani sau de la Guess… credeți ca este un site fake sau ceva?
nu vreau să mi primesc țeapă si sa fie ceasul fake, vreau sa fie original!
sau daca nu, ce alt site ORIGINAL, de brabduri imi recomandați? prețul maxim sa fie până in 450 de lei iar ceasurile sa fie neaparat originale.

mulțumesc, dau fundă!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Sfatul meu este să nu arunci bani pe prostii de ceasuri Emporio Armani sau Guess. Nu sunt altceva decât un mecanism de 5$ într-o carcasă de 5$, pe care se pune logo-ul Emporio Armani și se vinde cu 100$.

La 450 de lei ai variante mult mai bune de ceasuri de la producători adevărați de ceasuri (nu de la producători de haine care habar nu au să facă ceasuri cum sunt Emporio Armani sau Guess).

Intră pe www.bb-shop.ro și ia-ți de acolo un Casio G-shock, un Timex sau poate chiar un Seiko 5 automatic (dacă mai pui 50-60 de lei peste ăia 450). O să-ți mulțumești singură.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

De banii aia mai bine iti iei un casio..sunt destule modele de casio care arata ca rolexurilewinking.Asa ca decat sa intri pe site-uri de astea fantoma ca sa iei mai ieftinache armeni sau guess mai bine iti iei un casio si cand iti permiti mai mult te bagi pe armani original.