| Catalin91Cata a întrebat:

Salutare. Ce parere aveti despre site-ul de ceasuri si accesorii www.timestore.ro?
Ati cumparat de la ei?
As vrea sa stiu, in primul rand, daca ceasurile lor sunt originale. Sunt mult prea ieftine fata de alte magazine.
Multumesc.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ceasurile lor sunt originale. Sunt mult prea ieftine"

Sunt! Că sunt perfect aliniați la prețurile pieței, mai vezi de ex și pe elefant.ro

| Catalin91Cata explică (pentru sierra1):

Salut. Pai sunt la jumatate de pret fata de orice alt site de ceasuri. Am comparat exact aceleasi ceasuri.

| sierra1 a răspuns (pentru Catalin91Cata):

Un exemplu?

| Catalin91Cata explică (pentru sierra1):

DIESEL DZ7313.
Answear.ro 1299 lei
Timestore.ro 638 lei
La majoritatea ceasurilor este diferenta asta de pret.

| sierra1 a răspuns (pentru Catalin91Cata):

Nici vorbă, recitește prima mea postare - asta era acu 5 minute

https://imgur.com/a/MOygJmv