| Isabelamaria21 a întrebat:

Cei care joaca san andreas este o misiune pe care nu stiu cum sa o fac este una notata cu S este cu o masina care trebuie sa danseze si habar nu am pe ce butoane sa apas! Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Pai trebuie sa te duci mai intai acolo unde iti arata pe harta, iei masina ti-o faci cum vrei tu si apoi te duci unde iti arata pe harta ceva cu un patratel galben cu masina dar sa no strici prea tare sa nu ia foc.
Apoi trebuie sa faci un pariu pe ala apesi pe shift sau space (numai tin minte) pana la suma dorita pe care vrei s-o castigi daca castigi pariul.

Apoi trebuie sa dai din tastele din dreapta pe :

4 (stanga)
+(dreapta)
2(spate)
8(fata)
Sau din sageti.

Acolo iti pun niste sageti (nu neaparat tastele cu sageti) si tu trebuie sa le faci. Daca ai castigat pariul cu ala castigi banii pariati.

Succes la misiune si sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Din câte îmi amintesc... se apasă pe cifrele din numpad (alea din dreapta tastaturii). Dar poti să vezi dând la Options --> Controls, sau cum era big grin.

| Anchyy18 a răspuns:

Trebuie sa ai aprins NUMLOCK si dai pe 2 4 6 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !