| Isabelamaria21 a întrebat:

Heyyy TPU am si eu o intreabare pentru cei care joaca San Andreas.
Este o misiune care nu imi dau seama cum sa o fac misiunea se numeste Cesar Vilapando si trebuie sa il duc la un garaj sa aranjez masina si dupa aia sa danseze masina si habar nu am pe ce sa apas!

Răspuns Câştigător
| Liviu321 a răspuns:

Mda de misiunea aia nu am trecut nici eu happy trebui sa faci exact cum iti apare in acea banda: ai vazut ca se plimba o banda cu niste sageti in sus in jos stanga dreapta, u trebuie. sa apesi pe butonul care iti arata pe banda cand acesta ajunge in acel rotund. e f. greu e m-am lasat ca ma enervahappy cauta pe net niste tutoriale si o sa iti fie mai usorbig grin bafta oroicum!