| MichaelJackson123 a întrebat:

Cel mai bun stilou dupa voi?

11 răspunsuri:
| AlexandraMoon a răspuns:

Alea de la Bic sunt bune(am avut si mai am big grin)

| TanteMarianne a răspuns:

Pixul pilot frixion, ala care are gumă si sterge

| ALGator a răspuns:

Cel mai bun stilou e 5000 euro sau mai mult.
Dacă nu îți convine la prețul ăsta încearcă de exemplu http://www.waterman.com/en/46-hemisphere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D4ZCVYBBM/

| KNST a răspuns:

Stiloul lui Poenaru.

| Boxz a răspuns (pentru TanteMarianne):

Eu zic sa nu l ia pe ala, pentru ca dupa ce scrii cu el, se va șterge fără radiera adică de exemplu vr sa scrii cu el pe caiet scrii iar in câțiva ani sau luni va dispărea scrisul credeți ma am avut la școala cazuri de genu cu acest pix

| darrio2007 a răspuns:

Pelikan.

| MichaelJackson123 explică (pentru AlexandraMoon):

Am, EU una le urasc

| MichaelJackson123 explică (pentru TanteMarianne):

Stilou pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere cel mai bun este Aplus, are varful unui pix si poti sa scrii repede cu el.
https://www.cora.ro/images/products/2370343/2370343_full.jpg

| Mefistofelicul a răspuns:

Stiloul din piata.