| vladimirovici a întrebat:

Cu ce scrieti? cu stilou-pix sau cu stilou cu penita?

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pix,ca scrie mai repede si in plus, nu ma trezesc cu surprize ca se termina tubul (ca la stilou) in timpul orei.mai ales ca`s la liceu si scriu mult in fiecare zi.

| Anytsa a răspuns:

Stilou-pix.

| ZethOfficial a răspuns:

Pix

| Mysteriouss a răspuns:

Pix,dar am auzit ca daca ai scris naspa si vrei sa til corectezi ar trebui sa scrii cu stiloul ca cica til indreptii...:p

| Phineas a răspuns:

Cu stilou cu penita...

| 女時日水한국어 a răspuns:

Stilou Pix...e bun pentruk nu curge,nu face"porci" si e udor de manevrat, nu scartaie k si penita. Funda?:X
Pa, Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Eu scriu cu amandoua.Cand scriu cu stiloul, el aluneca incet, dar cand scriu cu pixul aluneca repede si scriu urat.Deci scriu cu amandoua!
Pa.