| FataAmintirilor a întrebat:

Voi cu ce scrieti cu stilou sau cu pix? daca cu stilou de care daca cu pix de care?

8 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Scriu şi cu pixul şi cu stiloul,e mai uşor cu pixul, dar nu vreau să mi se "strice" scrisul, parcă nu vreau să mă dezobişnuiesc nici de stilou.Şi revenind la întrebare, sincer nu prea mă uit la ce marcă e un pix, toate sunt cam la fel.laughing

| qMisaki a răspuns:

1. Cu pix 2. De la Ciumacenco rolling on the floor

| BayazidFulgerul a răspuns:

1.cu pix(cu stilou cand imi cumpara mama + ca sunt stangaci...)2. cu gel

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Numai stilou folosesc! Intotdeauna. Nu stiu de ce firmă e, dar scriu cu el de mai bine de 12 ani. E metal, culoare visinie, e micuț si subtirel.

| Anonima264 a răspuns:

Cu pix, dar am uitat de care!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pix K15 Schneider.

| Differentx13 a răspuns:

Cu pixul.
Cu gel.

| gaby5995 a răspuns:

Cu pix la 0.3 leilaughing.