| ddeennyy a întrebat:

Cffffffffff? eu bine.as vrea sa va intreb ceva:cei care au un cod sau cont webkinz va rog sa ma lasati sa intru si eu pe conturile voastre sau sa imi dati un cod. promit ca nu schimb parola si va las si pe voi sa intrati.va rog mult fiindca mama si tata nu vor sa-mi ia pentru ca zic ca i-o prostie.pentru cei ce au inima de aur va rog contactati-ma pe mess:cooryden@yahoo.co.uk.multumesc! va pup pe toti! Craciun fericit si un An Nou mai bun!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ia un cont si o parola de aici mocca! http://konturi.ro/parole/webkinz.com/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conctacteazama tu idul meu este madalynuta bara jos sweety eu o sa iti adopt unul paaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !