| ersilia11 a întrebat:

Cine a comandat ceva de la bon prix:sunt de calitate produsele? cat ati platit pentru livrarea coletului?

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Am gasit pe site la ei "Costuri de expediere: 19, 90 lei" sper ca ti-am fost de ajutor. merit o fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Da chiar e necesar sa pui de 1000 de ori aceiasi intrebare?

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Eu nu am comandat dar am auzit de acest site. da sunt bune produsele. depinde cam ce comanzi happy cred ca livrarea te va costa in functie de ce judet esti happy

| Andra80 a răspuns:

Nu sunt ca in poze.Arata mai rau, am vrut sa zic.cred ca 15 lei dar a fost mai demult.nu mai cumpar de acolo ca am asteptat o luna sa imi primesc banii inapoi