| Amaliaalexandrima a întrebat:

Salut TPU! Am și eu o întrare. Ați comandat vreodată de pe Shein? As vrea sa știu cât costa livrarea și dacă sunt produsele de calitate. Sau dacă vine produsul acasă sau la posta! Mulțumesc!

1 răspuns:
| renata30 a răspuns:

Eu am făcut o comandă destul de mare recent și sunt foarte mulțumită. Lucrurile sunt destul de calitative, dar să nu te aștepți la materiale extrem de bune. Mie mi-a venit comanda acasă, în două colete în zile consecutive. Din ce am înteles nu se aplică costuri pentru livrare.