| CR0nald07 a întrebat:

Cine a cumparat de pe vertumagazin.com!
E un site oficial?

Răspuns Câştigător
| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Am cumparat si euntu un tel si am mai cumparat si un laptop sunt ff bune.

7 răspunsuri:
| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Dap e un site oficial

| CR0nald07 explică (pentru MihaiAndronescu123):

Esti sigur? Am nevoie de mai multe pareri mai ai prieteni care sa raspunda te rog!

| MihaiAndronescu123 a răspuns (pentru CR0nald07):

Da

| CR0nald07 explică (pentru MihaiAndronescu123):

Sti mi-e cam frica ca vad ca primesc un telefon de c***t, si dau 300 lei pe el!
Am vazut la alti cica au primit un telefon care nu se potrivea descriptiei!
Unu avea camera de 1 mp si in descriere 3-4 mp!
Sau ca nu primea garantie!
Sau calitate foarte proasta!(ex:l-a scapat pe jos de la 30 cm si s-a spart!)
Asta chiar nu vreau sa primesc!
De asta iti cer ajutorul!

| CR0nald07 explică (pentru MihaiAndronescu123):

Ok daca zici tu

| anonimous22222222 a răspuns (pentru MihaiAndronescu123):

Si in cate ore ti-a ajuns telefonul? Eu am cumparat de pe site-ul ala un telefon, acum 2 saptamani, si inca nu mi-a ajuns.Am sunat pe numarul de telefon, si nu a raspuns nimeni.

| MihaiAndronescu123 a răspuns (pentru CR0nald07):

Am cumparat si euntu un tel si am mai cumparat si un laptop sunt ff bune.

| CR0nald07 explică:

Da