| Ionut0909 a întrebat:

Cine a cumparat de pe wish? E de incredere magazinul. E de calitate marfa.

Răspuns Câştigător
| Moraru_Alex_2002_xMIF a răspuns:

Este bun site-ul, da acum daca comanzi, primesti bonus Corona virus=)rolling on the floor)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Site-ul este chinezesc, iar marfa este de cea mai proasta calitate, de aceea este si atat de ieftin, tot ce se vinde acolo.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ultimele doua asertiuni sunt intrebari?

| esir01 a răspuns:

Nu e un magazin in sine, este de fapt o platforma in care diferite "magazine" isi vand marfa. In principiu, sunt ok, eu am comandat de 3 ori si am primit produsele (cam in 2 luni) insa recomandarea este sa iei chestii ieftine pentru ca nu prea stii ce primesti, sunt chinezarii.

| Ionut0909 explică:

Si cat de repede ar sosi marfa