| anonim_4603 a întrebat:

Cine e din suceava? stie cineva daca au aparut rechizite in carrefour suceava? va rog sa imi spuneti

6 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

De obicei in orice carrefour, sunt tot timpul rechizite, nu numai la inceputul scoliihappy

| MisterKat a răspuns:

Nu sunt din Suceva, dar stiu ca de obicei in aceasta perioada apar oferte cu rechizite.

O zi buna!

Daniel.

| annda a răspuns:

Eu sunt si am vazut ca erau. big grin

| Aries90 a răspuns:

Da. In Carrefour, Metro, Kaufland sunt rechizite mereu, dar de vreo 3 saptamani au aparut oferte bune, promotsii ettc happy

| madie a răspuns:

Si in carrefour si in metro.

| 123321456654 a răspuns:

Eu am fost in carrefour si erau rechizite happy