| anonim_4603 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta, si am primit raspunsuri ca sunt tot timpul, da, stiu ca sunt tot timpul dar la inceputul scolii ai de unde sa alegi sunt mult mai multe tipui( daca pot sa spun asa) decat in alte perioade... deci eu intreb daca acum in aceste saptamani sunt rechizite la carrefour suceava?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La Carrefour sunt intotdeauna rechizite. Probabil ca tu cauti promotii. In cazul asta, incearca dupa 1 septembrie.

| danutza a răspuns:

Poi du-te si convingete probabilitatea e de 5% k cineva de pe site sa stie

| annda a răspuns:

Sunt am vazut eu. Si in carrefour, metro, kaufland, selgros si auchan. laughing