| ady960 a întrebat:

Cine imi explica cum e cu Carduri Cadou de la eMAG FUNDA

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Https://www.emag.ro/voucher/gift-card?path=voucher%2Fgift-card
E simplu, tu platesti si il dai ca si cadou cuiva, aceasta persoana isi poate cumpara ce vrea ea din magazin in functie de banii pe care i-ai platit tu.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Carduri Cadou
Cel mai simplu mod de a face exact cadourile pe care şi le doresc cei dragi.

Eşti în dilemă ce să-i oferi pentru o anumită ocazie sau ai un buget limitat? Dăruieşte-i un Card Cadou de la eMAG şi îşi va cumpăra exact ce doreşte!

Cardul Cadou:

are ce valoare doreşti, intre 10 - 3000 lei
îl poţi cumpăra online oricând 7/7, 24/24
livrarea electronică durează câteva minute, necesare doar procesării plăţii
cel care îl primeşte îl poate folosi imediat, scăzând valoarea cardului din valoarea comenzii sale
Cardul Cadou poate fi aplicat pe o singură comandă eMAG
perioada de valabilitate a Cardului Cadou este de 6 luni de la achiziţia acestuia
folosind Cardurile Cadou eMAG se pot achiziţiona oricare dintre produsele din oferta eMAG, mai puţin din categoria Turism şi Asigurări
nu există nici o taxă sau comision de emitere sau răscumpărare - exact cât plăteşti va folosi beneficiarul

Cum îl poţi trimite?

setează valoarea pe care vrei s-o aibă Cardul Cadou
introdu adresa de email a destinatarului şi un mesaj personalizat de la tine
în câteva minute vei primi confirmarea aprobării plăţii şi destinatarul va primi Cardul Cadou însoţit de instrucţiuni de utilizare.

A fost vreodată mai simplu să faci cadouri?

Carduri Corporate

Vreţi să oferiţi Carduri Cadou complet personalizate angajaţilor sau partenerilor dumneavoastră? Solicitaţi acum o ofertă la carduri_cadou_corporate@emag.ro.

Srs. https://www. emag.ro/

Răspuns utilizator avertizat